Máte pocit, že se ze svého šéfa

brzy zblázníte?

 • MARNĚ HLEDÁTE ZPŮSOBY, JAK S NÍM SNADNĚJI VYCHÁZET?
 • JSTE FRUSTROVANÍ, KDYŽ S NÍM MÁTE JEDNAT?
 • ZTRÁCÍTE SVOU ENERGII A SEBEVĚDOMÍ?
 • NEVÍTE SI RADY V NÁROČNÝCH SITUACÍCH?

I já jsem kdysi měla pocit, že se ze svých šéfů brzy zblázním a že to s nimi nezvládnu. Cítila jsem se nejistá a někdy jsem vůbec nevěděla, jak reagovat. Ve složitých situacích jsem bývala i úplně bezradná. Byla jsem frustrovaná a vyčerpaná. Měla jsem obavy a má energie a sebevědomí mi ubývaly.

A víte co? Nakonec jsem to zvládla a VY může také. Řeknu vám JAK.

A co víc, dozvíte se MNOHO nejen o svém ŠÉFOVI, ale také o SOBĚ.

Teď už nemám problém setkat se s někým z manažerských pozic, a to i s podivíny. Protože už vím, jak s nimi jednat. Neovládá mě strach, jsem klidná a sebevědomá. Umím si určit, s jakým typem člověka mám tu čest a jak s ním správně komunikovat. Dokážu se zorientovat v náročných situacích a poradit si s nimi. A to s nadhledem a chladnou hlavou.

Objevila jsem postupy, techniky a triky, které VÁS chci také NAUČIT, abyste vše snadněji zvládli. Proto jsem vytvořila a vyladila eBook, ve kterém vám pomohu k lepšímu a fungujícímu vztahu s vaším šéfem.

Dodám vám sebevědomí, klid a potřebný nadhled.

l

eBook Jak na šéfa

 • Zjistíte, jak můžete snadněji vycházet se svým šéfem a neztratit tak sami sebe.
 • Obdržíte funkční strategie, jak si poradit s různými typy šéfů.
 • Dostanete rady a doporučení pro náročné situace.
 • Naleznete zde mnoho praktických příkladů a tipů.

l

Kdo jsem?

Jsem Lea Weinzetlová a dlouhou dobu mě na mé profesní cestě provází personalistika a osobní rozvoj.

Pomocí obojího pomáhám lidem zvládnout náročné situace a překážky v práci. Ukazuji jim cestu k větší pracovní spokojenosti, vnitřnímu klidu a naplnění.

Zároveň je jemně seznamuji se způsoby, jak být tvůrci vlastního života a jak najít svůj směr.

Ráda vidím, když se lidské příběhy mění k lepšímu nejen v profesní oblasti, ale i v té osobní. A velmi mě těší, že mohu být součástí těchto velkých proměn.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte:

 • JAK SPRÁVNĚ VYCHÁZET SE SVÝM ŠÉFEM
  Naučíte se vcítit do jeho role a zjistit jeho očekávání. Dozvíte se, jak si správně nastavíte osobní hranice a vnitřní rovnováhu, aby vás šéf neovládal. A také, jak si poradíte s jeho oblíbenci a proč je důležité nezapomínat na váš osobní život.
 • ZDRAVÝ VZTAH SE SEBOU
  Nejdůležitější vztah ve vašem životě je ten, který máte se sebou. I k úspěšnému jednání se šéfem musíte mít rádi sami sebe a věřit si. Proto se zaměříme na klíčové pojmy sebedůvěry, tedy sebevědomí, sebehodnotu, sebeúctu a sebelásku. Podíváme se na vašeho osobního kritika. Naučíte se stát si za svými názory a nenechat se zlomit.
 • TYPY ŠÉFŮ A JAK NA NĚ
  Seznámíte se s nejčastějšími typy šéfů a najdete zde doporučení pro vhodnou taktiku k jednání. Zjistíte, pro jaký typ šéfa pracujete a díky tomu budete umět rozpoznat jeho záměry a motivy. Budete umět odhadnout vlastní síly a vědět, jak na něj. Jaké má silné a slabé stránky.
 • JAK NA NÁROČNÉ SITUACE
  Budete vědět, jak se zachovat ve složitých momentech, které se v pracovním prostředí stávají nebo se mohou stát. Protože v takových chvílích se můžete cítit bezradní a nevíte, jak zareagovat. Naučíte se, jak např. zvládnout kritiku, šéfovy zlozvyky, ztrapňování před ostatními, manipulaci a další náročné situace.

Představte si ten skvělý pocit...

Máte jednat se svým šéfem a vy jste sebevědomí, klidní a víte, jak máte reagovat. Dokážete si stát za svým názorem, nemáte strach a jste vyrovnaní. Nenecháte sebou manipulovat a šéf už vás nemůže ovládat.

Právě naopak, šéf vás respektuje. Vážíte si sami sebe, ceníte si svých předností a umíte si nastavit své zdravé osobní hranice. Víte přesně, jak si poradíte s náročnými situacemi, které se v práci vyskytly.

Se šéfy to sice bývá složité, ale vy znáte strategie, které fungují. Zároveň jste se vyhnuli hledání spousty knih, materiálů a dalších zdrojů, a tím pro sebe ušetřili mnoho času, peněz a energie.

 Kdo umí správně a sebevědomě jednat se svým šéfem,

získá u něj respekt a důvěru.

 

Tento nejdůležitější pracovní vztah se potom stává

jednodušším a příjemnějším.

lala

Kolik stojí eBook Jak na šéfa?

Cena tohoto eBooku je 520 Kč. Je to hodně nebo málo?

EBook obsahuje 12 200 slov na 59 stranách a je rozdělen do 4 kapitol, ve kterých najdete kromě teorie i praktické příklady, tipy a doporučení. Celý eBook doplňují nápadité obrázky z pracovního prostředí.

Ušla jsem kus cesty za vytvořením tohoto eBooku. Stálo mě to spoustu studování, tvoření, energie a hlavně mé třináctileté testování přímo v praxi. Ale teď už mám strategie, které fungují.

Vy už nemusíte věnovat týdny hledání správných způsobů, protože já jsem je už pro vás našla. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu.

Tyto informace chci předávat dále, protože věřím, že se učíme proto, abychom své znalosti a zkušenosti sdíleli. Vzájemně si tak pomáhali a obohacovali se.

Věřím také, že HODNOTA toho, že si budete UMĚT PORADIT SE SVÝM ŠÉFEM a mít KLID V DUŠI, je pro vás mnohem VĚTŠÍ než částka 520 Kč.

Za cenu hodinové masáže obdržíte hodnotné a praktické informace, které vám zůstanou už napořád.

Nakoukněte:

Možná vás teď napadá:

 • NENAJDU TYTO INFORMACE NĚKDE JINDE A ZDARMA?
  Některé zřejmě ano. Ale jen v tomto eBooku je máte na jednom místě a ušetříte si tak desítky hodin prohledáváním internetu nebo knihovny, které byste mohli věnovat něčemu zábavnějšímu. Navíc, jsou v něm mé osobní zkušenosti zažité v praxi a ty jinde nenajdete😊
 • OPRAVDU SI BUDU UMĚT PORADIT S JAKÝMKOLIV ŠÉFEM?
  Takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Každý jste jiný a máte odlišné zkušenosti. Nacházíte se v různých fázích života a každý jste více či méně otevřený ke změnám a procesu učení. A je to tak v pořádku. Není ve vaší moci změnit povahu vašeho šéfa, avšak se správnou taktikou a šikovnou komunikací můžete hodně ovlivnit. Jde tu o vaši vnitřní práci se sebou.

V eBooku najdete praktické návody a řešení na nejčastější šéfovo chování a situace s tím spojené. Vše doplňuji o své osobní zkušenosti a funkční tipy přímo z praxe, které jsem si vyzkoušela. Je ale pouze na vás, zda se budete chtít učit, dělat jednotlivé kroky a někdy také překračovat zóny pohodlí.

L

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14 denní garanci vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.

Pokud se rozhodnete, že to není to, co jste si představovali, a eBook vám nic nepřinesl, bez otázek vám peníze vrátím v plné výši.

Stačí, když mi napíšete do 14 dnů od zakoupení. Budu však ráda, pokud mi uvedete i důvod vaší nespokojenosti. Je to pro mě zpětná vazba pro mou další a lepší práci.

l

A to není vše!

K eBooku dostanete DÁRKY 🙂

Mým záměrem je, aby vám byl eBook užitečný nejen v praktickém životě, ale také abyste hlouběji poznali sami sebe. Proto jsem vytvořila tři pracovní sešity, které vám s tím ještě více pomohou.

ŠÉFOVSKÝ WORKBOOK

Praktický sešit, který vám pomůže při složitých chvílích se šéfem. Poskytne vám úlevu, rychlé uklidnění a konstruktivní náhled na vzniklé situace. Porozumíte nejen více šéfovu chování, ale i sami sobě. Najdete zde i část, která vás rozveselí😊

 WORKBOOK SEBEJISTOTY

Praktický sešit pro posílení vaší sebedůvěry, a to nejen v pracovní oblasti. Poznáte více sami sebe a naučíte se pracovat s výzvami, které vás mohou oslabovat. Zde si je můžete podrobněji rozebrat.

 DUCHOVNÍ SPECIÁL

Umožní vám podívat se na celou problematiku z duchovního pohledu, tedy z vyšší perspektivy. Podíváte se tzv. pod povrch. Odkryji vám zde duchovní poznatky, které možná ještě neznáte. Díky tomu získají události ve vašem životě jiný význam. A také zjistíte, že i ve zdánlivě složitých situacích můžete pro sebe získat hodně potřebného.

Tyto tři workbooky společně obsahují 55 stran a mají hodnotu 490 Kč.

 

VY je k eBooku získáte ZDARMA 🙂

lala

Co na eBook říkají čtenáři?

Skvelý eBook, ktorý jasným, zrozumiteľným a hlavne praktickým spôsobom ukazuje možnosti, ako sa v práci nezblázniť z hrozného šéfa🙂 Sama sa venujem komunikácii a musím povedať, že som nadšená z praktického prínosu tejto knižky. Bez zbytočných psychologických poučiek, ale naopak, z reálneho života a s radami, ktoré je možné ihneď využiť v praxi. Som veľmi rada, že niečo takéto vzniklo a odporúčam všetkým, ktorí hľadajú spôsoby, ako sa naučiť vychádzať so šéfom, lebo povedzme si pravdu - život potom bude oveľa ľahší😊
Adriana Žbirkováwww.akosarozpravat.sk
Tvůj eBook jsem s nadšením přečetla doslova jedním dechem. S Tvojí nápaditou a "šik" grafickou úpravou nebylo ani 59 stránek textu žádný problém. Je vidět, že čerpáš z opravdu bohatých zkušeností s různými šéfy. Nejvíce mě zaujala doporučená řešení bossingu a rada "podívat se z druhé strany, co šéfa k jeho jednání vede". Typy šéfů i možná řešení situace jsi v eBooku krásně popsala, takže si může i nezkušený a nejvíce zranitelný nováček najít, s kým má tu čest a jak má postupovat. Ať Ti to píše!
Jana Holečkováwww.janaholeckova.cz
Tento eBook mi přinesl dva AHA momenty. První, že bych měla zapracovat na svém pracovním sebevědomí a druhý, že tři měsíce nejsou dost, abyste poznali svého šéfa. A co zazní v textu několikrát, že pokud to neklaplo, nemá cenu se té pozice držet zuby nehty, protože zdraví máme jen jedno. Po přečtení Vašeho eBooku vím, že jsem mohla a měla na svého šéfa reagovat jinak. Skvělá struktura, moc se mi líbí takové ty tipy pod čarou a úkol s úspěchy, ten si určitě sepíšu. Pracovní listy jsou super, mám tuhle část eBooku moc ráda.
Andrea ProkopováKorektorka textů

l

Věřím, že jste se už rozhodli...

 Pokud s vámi eBook Jak na šéfa REZONUJE, tak je pro vás k dispozici právě teď. Získáte praktického pomocníka na cestu za lepším a fungujícím vztahem se svým šéfem.

A NEJEN TO...

Je to eBook, ve kterém se DOZVÍTE také mnoho O SOBĚ a může vám tak přinést hodně OSOBNÍHO UVĚDOMĚNÍ.

Klikněte na tlačítko Koupit tento eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte prosím kartou nebo bankovním převodem. Váš eBook obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

 

Pokud máte k eBooku jakýkoliv dotaz, napište mi na email: lea@leonaweinzetlova.cz.
Lea Weinzetlová