• JSTE RYCHLEJI UNAVENÍ Z HEKTICKÉHO PRACOVNÍHO DNE?
 • REAGUJETE CITLIVĚJI A EMPATICKY NA EMOCE DRUHÝCH?
 • CÍTÍTE OBAVY A STRACH Z ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ?
 • MÁTE PRAVIDELNOU POTŘEBU BÝT ÚPLNĚ SAMI?

Zřejmě patříte mezi CITLIVÉ a zároveň INTROVERTNÍ jedince.

 Sama vím, jak je někdy náročné s touto povahou dobře fungovat, a to nejen v práci. Rozumím tomu, když vás okolí nechápe, pociťujete samotuméněcennost. Chybí vám dostatek sebelásky a v práci dávají přednost spíše extrovertům než vám.

Jednou jsem si však řekla, že najdu možnosti, jak s citlivou a introvertní povahou bezbolestně existovat a být spokojená taková, jaká jsem. A v práci se naučím s lehkostí překonávat překážky, které se mi jako citlivému introvertovi staví do cesty.

A NA CO JSEM PŘIŠLA?

Že být CITLIVÝM a k tomu INTROVERTNÍM člověkem má své VÝHODY. Naučila jsem se mít ráda svou povahu a využívat ji ve svůj prospěch.

VY to DOKÁŽETE také. Ukážu vám způsoby, které vám s tím pomohou.

A k tomu zjistíte, jak VÝJIMEČNÍ JSTE.

Své vědomosti vám ráda předám, protože mým záměrem je, abyste se cítili dobře a byli spokojení nejen v práci, ale i v životě. Proto jsem vytvořila praktický eBook, ve kterém vám jako citlivým a introvertním lidem pomohu zvládnout náročné situace v práci. Najdete ztracenou sebelásku a hlavně potřebný klid.

l

eBook

Jak zvládnout práci, pokud jste citliví či introverti

 • Poznáte základní charakteristiku citlivých lidí a jak to mají v práci. Zjistíte, které zaměstnání je pro ně vhodné.
 • Obdržíte funkční ochranné rituály, jak si chránit svou energii a ochranné strategie proti energetickým upírům.
 • Poznáte základní charakteristiku introvertů a jak je to s nimi v práci. Dozvíte se, jaké zaměstnání je pro ně vhodné a jak mohou zvládnout práci ve skupině.
 • Zjistíte, jaké komunikační prostředky jsou pro introverty nejvhodnější a kdy je dle situace nejlépe použít.
 • Získáte mnoho praktických doporučení a tipů nejen pro pracovní život, ale i pro volný čas.

l

Kdo jsem?

Jsem Lea Weinzetlová a dlouhou dobu mě na mé profesní cestě provází personalistika a osobní rozvoj.

Pomocí obojího pomáhám lidem zvládnout náročné situace a překážky v práci. Ukazuji jim cestu k větší pracovní spokojenosti, vnitřnímu klidu a naplnění.

Zároveň je jemně seznamuji s technikami, jak být tvůrci vlastního života a jak najít své poslání.

Patřím mezi citlivé introverty a jsem ráda, když potkám spřízněné duše, kterým mohu předat své zkušenosti s touto povahou a pomoci jim tak.

Co se v eBooku

dozvíte a naučíte:

 • CITLIVÍ LIDÉ V PRÁCI A VHODNÉ ZAMĚSTNÁNÍ
  Více se s seznámíte s citlivou povahou - co to vlastně ta citlivost je. Zjistíte, v jakém prostředí je vám jako citlivým lidem nejlépe a jaké zaměstnání je pro vás nejvhodnější. Při výběru práce se naučíte používat intuici a najdete zde doporučení, jak zvládnout jako citliví lidé cestování v rámci zaměstnání.
 • OCHRANNÉ RITUÁLY A ENERGETIČTÍ VYSAVAČI
  Aby citliví lidé předešli syndromu vyhoření, neměli by opomíjet péči o sebe. Své síly by měli doplňovat pomocí ochranných rituálů. Seznámíte se tedy s těmi základními. Citliví lidé mají hodně empatie a soucitu, proto mají tendence přitahovat tzv. energetické upíry. Naučíte se, jak je rozpoznat a na jaké typy můžete narazit. Obdržíte funkční strategie, jak se proti nim můžete bránit.
 • INTROVERTNÍ LIDÉ V PRÁCI A VHODNÉ ZAMĚSTNÁNÍ
  Proniknete hlouběji do introvertní povahy a poznáte, jak introvertní lidé pracují, co jim vyhovuje a co ne. Naučíte se, jak se snadněji zapojit do pracovního týmu a jak lépe komunikovat s lidmi. Budete umět využívat své přednosti introverta při poradách a prezentacích. Podíváme se také na vaše slabé stránky a jak s nimi pracovat.
 • KOMUNIKAČNÍ PROSTŘEDKY
  V pracovním prostředí se můžete setkat s nejčastějšími komunikačními prostředky: telefony, emaily, chaty a osobními kontakty. Neobejdete se ani bez jednoho a každému z vás vyhovuje jiný způsob. Dle situace však záleží, jaký komunikační prostředek je nevhodnější použít. Dozvíte se, jak tyto situace jako introvert zvládnout.

Dovolte si teďchvilku snít...

Jste citlivý introvert a plně jste přijali svou povahu. Máte se rádi takoví, jací jste. Znáte přesně své silné stránky a umíte je využít ve svůj prospěch. Už se nenecháte zatahovat do dramat jiných lidí a umíte si nastavit zdravé hranice.

Dokážete vnímat své potřeby a mluvit o nich, když je třeba. Víte, jak a kdy odpočívat. Také víte, jaká práce je pro vás vhodná a v jakém pracovním prostředí se budete cítit dobře.

Být citlivým a rovněž introvertním člověkem se může zdát náročné, ale vy jste si vědomi své hodnoty a máte světu hodně co nabídnout. Vaše povaha je totiž darem.

Máte informace a techniky, které vám s tím pomáhají. Jejich získání vás však nestálo mnoho času, energie ani peněz.

 

Pokud chcete být jako citliví a introvertní lidé v pracovním prostředí spokojení, musíte se cítit příjemně a mít práci, která je v souladu s vaší povahou. Ve vhodném pracovním prostředí jste úspěšní a šťastní. Když uplatníte své přednosti, práce vám dá smysl, naplnění a energii.

 

l

Jaká je cena eBooku?

Tento eBook stojí 650 Kč. Zdá se vám to hodně?

EBook obsahuje téměř 11 000 slov na 72 stranách a je rozdělen na dvě části. První je věnována citlivým lidem a druhá introvertům. Kromě teorie zde najdete mnoho praktických doporučení a 60 tematických obrázků. 

Tento eBook jsem tvořila dlouhou dobu, protože jsem hledala správné zdroje a materiály, ze kterých bych se sama učila a následně je testovala v praxi. Což mi trvalo několik let.

Nyní však mám vyzkoušené, co funguje a pomáhá a chci vám to předat za cenu, na kterou lze dosáhnout. Vy už tak nemusíte ztrácet svůj čas a energii hledáním vhodných metod.

Pevně doufám, že význam toho, že si jako citliví a introvertní lidé budete vědět rady s překážkami v práci (nejen) a neovlivní to tak negativně vaše nitro, má pro vás mnohem podstatnější hodnotu než je částka vydaná za tento eBook. Investujete do sebe a do vaší budoucnosti, což se vám pozitivně vrátí.

Cena tohoto eBooku je srovnatelná s cenou jednoho kvalitního krému, o jehož obsah však časem přijdete. Ale obsah eBooku budete mít k dispozici už nastálo.

Nahlédněte:

Možná si teď říkáte:

 • NENAJDU TYTO INFORMACE NĚKDE JINDE A ZDARMA?
  Některé zřejmě ano. Ale jen v tomto eBooku je máte na jednom místě a ušetříte si tak desítky hodin prohledáváním internetu nebo knihovny, které byste mohli věnovat něčemu zábavnějšímu. Navíc, jsou v něm mé osobní zkušenosti zažité v praxi a ty jinde nenajdete😊
 • JSEM CITLIVÝ EXTROVERT, HODÍ SE EBOOK I PRO MĚ?
  Samozřejmě ano. Je mnoho citlivých extrovertů a tento eBook je vhodný i pro ně. Zároveň si ho mohou přečíst i kvůli introvertům, aby pochopili více jejich povahu a chování. Dojde tak mezi nimi k lepšímu porozumění. Dále se hodí i pro rodinu, přátelé a kolegy, kteří chtějí hlouběji pochopit citlivost a introverzi.
 • JAKO CITLIVÝ INTROVERT ZVLÁDNU PŘEKONAT JAKOUKOLIV NÁROČNOU SITUACI?
  To vám bohužel nezaručím. Nemůžete změnit vše ve vašem pracovním prostředí a ani lidi kolem sebe. Jde o vaši vnitřní práci se sebou a u introvertů to bývá hodně o překračování vlastních komfortních zón. Takže bude záležet na vás, kam se budete chtít posunout, kolik se toho budete chtít naučit a co vše si dovolíte zvládnout.

  V eBooku dostanete praktická doporučení na nejčastější překážky a situace spojené s citlivou a introvertní povahou. Vše doplňuji o své osobní zkušenosti a funkční tipy přímo z praxe, které  jsem si vyzkoušela.

L

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14 denní garanci vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.

Pokud se rozhodnete, že to není to, co jste si představovali, a eBook vám nic nepřinesl, bez otázek vám peníze vrátím v plné výši.

Stačí, když mi napíšete do 14 dnů od zakoupení. Budu však ráda, pokud mi uvedete i důvod vaší nespokojenosti. Je to pro mě zpětná vazba pro mou další a lepší práci.

l

Ještě tu pro vás něco mám 🙂

K eBooku dostanete DÁREČKY!

Chtěla bych, aby vám byl eBook užitečný nejen v praktickém životě, ale také abyste hlouběji poznali svou výjimečnou povahu. Proto jsem vytvořila dva pracovní sešity, které vám s tím ještě více pomohou.

WORKBOOK CITLIVÍ LIDÉ

V tomto workbooku si můžete otestovat míru vaší citlivosti a začít s ní pracovat. Uvědomit si, že není slabostí, ale darem a můžete ji pozitivně využít nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

Pomocí praktických otázek a cvičení se ponoříte do větších hloubek vaší citlivé povahy a zvědomíte si, v jakých situacích se nalézá vaše síla či objevíte svá slabá místa.

 WORKBOOK INTROVERTNÍ LIDÉ

V tomto workbooku si můžete otestovat míru vaší introverze. Jako introvertní lidé toho máte hodně co nabídnout. Je tedy důležité, abyste si vaše pozitiva uvědomovali a využívali je nejen pro sebe, ale obohacovali jimi také druhé.

Pomocí praktických otázek a cvičení poznáte více vaši introvertní povahu a zvědomíte si, v jakých situacích můžete využít vaše silné stránky či kde máte svá slabá místa.

Tyto dva workbooky společně obsahují 54 stran a mají hodnotu 490 Kč.

 

VY je k eBooku získáte ZDARMA 🙂

l

Jak se eBook líbí čtenářům?

Byla jsem zvědavá, co se v eBooku dočtu, ale trochu jsem si myslela, že už jsem o introverzi četla dost a moc nového toho pro mě asi nebude. Ale zjistila jsem, že toho zřejmě vím docela málo. V eBooku jsem našla velké množství nových informací, o kterých jsem ještě neslyšela.

O introverzi ve vztahu k práci a pracovnímu kolektivu jsem četla poprvé a Lea sdílí velmi užitečné tipy, jak se v práci cítit úspěšně, přestože prostředí a lidé nám příliš do karet nehrají.

Mě osobně velmi zaujaly rady pro jednání s energetickými upíry v pracovním kolektivu. Celkově je ebook velmi praktický, s velkým množstvím tipů, které jde hned začít uvádět do praxe a cítit se tak lépe. Zároveň je velmi příjemné se dočíst, že to, co jako introvertní lidé prožíváme, je vlastně normální a týká se i velkého množství dalších lidí, jen o tom často nevíme.

Další překvapení mě čekalo při práci s workbooky, kde jsem po otestování zjistila, že jsem zřejmě více citlivá než introvertní. Introverzi jsem si vlastně s citlivostí nikdy nespojovala a workbooky mi v tomto trochu otevřely oči.

Zároveň mi workbooky pomohly se zaměřit na to pozitivní, co tyto vlastnosti, ať už citlivost nebo introverze, přináší. Po zpracování úkolů se vlastně cítím plná síly a velmi schopně a kompetentně, což je velmi příjemný pocit. Myslím, že k workbookům se budu ráda pravidelně vracet, dají se využít i opakovaně a pravidelně mapovat své aktuální úspěchy i potřeby.
Barbora BednářováMaminka na mateřské
Je to poklad. Přijde mi to nádherně praktické, všechno jasně vysvětlené. Hlavně je nádherný styl, kterým to píšeš - snadno se mi to četlo ve smyslu důvěrnosti, průvodcovství a odbornosti. Necítila jsem nikde žádný vzdor nebo nadřazenost a to tedy klobouk dolů! 🙂
Martina ČepováJóga a ájurvéda
www.martinace.webnode.cz
Děkuji za eBook. Kdybych tak mohla číst tento eBook hned, jak jsem nastoupila do své první práce! Nemusela bych být roky naštvaná sama na sebe, že prostě nefunguju jako ostatní. Teď po přečtení se mi potvrdilo, že jsem vysoce citlivá introvertka. Týká se mě tedy současně první i druhá část eBooku. Tolik praktických tipů jsem si našla. Děkuji za ně.

A taky díky za vyzdvižení citlivých darů, o kterých jsem si donedávna myslela, že je to něco naprosto obyčejného, co má každý. Hm, tak nemá. Mé nejdůležitější osobní uvědomění, které si odnáším z eBooku je poznání, že o sebe skutečně potřebuji pečovat jinak, než to vidím u extrovertů. A že na mně není nic špatně.

EBook bych doporučila všem citlivým introvertům. Jednak těm, kdo jsou zaměstnáni ve firmách, ale i těm, kteří stejně jako já pracují sami na sebe. I tak se totiž potýkáme s většinou výzev, pro které lze najít v eBooku užitečná doporučení.
Petra Kvapil ProcházkováZahradní architektka

l

 Pokud cítíte, že TO JE ONO ❤️

 Tak eBook je tu pro vás a můžete si ho pořídit právě nyní. Díky tomuto průvodci se můžete těšit z předností vaší krásné povahy a využívat ji ve svůj prospěch nejen v práci, ale i v životě. Věřím, že nebudete litovat...

Klikněte na tlačítko Koupit tento eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte prosím kartou nebo bankovním převodem. Váš eBook obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

 

Pokud máte k eBooku jakýkoliv dotaz, napište mi na email: lea@leonaweinzetlova.cz.
Lea Weinzetlová