Hledáte cestu ke

spokojenému a vyrovnanému životu?

Možná právě teď prožíváte nespokojenost a nerovnováhu nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Nebo se dokonce cítíte vyhořelí, prázdní a rezonují s vámi tyto otázky:

 • Ptáte se, kde je vlastně smysl života? A děje se něco po něm?
 • Pracujete jen z povinnosti, chybí vám vnitřní naplnění a máte strach z budoucnosti?
 • Přejete si žít ve větší finanční hojnosti a důvěře?
 • Máte období, kdy se vám vše rozpadá pod rukama, nic se nedaří a vy nevíte proč?

Stejné věty mi zněly v hlavě několik let. Nestačilo mi spokojit se s tím, co je nám zde předkládáno, protože tento pohled mi přišel depresivní a omezený. Vnímala jsem, že život jako celek, musí být něco mnohem víc. Má velká pracovní frustrace a vyhoření spustilo mou cestu za hledáním skutečného smyslu života a principech jeho fungování.Tím začala má osobní transformace, ve které stále nacházím více potřebných odpovědí.

Životem můžete proplouvat v lehkosti. Každý máte možnost si vytvářet svůj spokojený a vyrovnaný svět. Nic z venku vám ho však nevytvoří. Se změnou musíme začít u sebe. Pokud se cítíte zmatení a nevíte si s tím rady, tak vám ráda pomohu. Víte, bylo by skvělé, kdyby životy nás všech byly více vědomé, kvalitnější a klidnější. Vnější svět by se potom měnil k lepšímu.

S rozšiřováním si svého vědomí už nevnímám život, zemi ani smrt jako něco, co je nebezpečné a nepřátelské. To je iluze, ve které často žijeme. V situacích, které se kolem dějí, se teď dokážu zorientovat, přijmout je či změnit, a to s pomocí své vnitřní moudrousti. Ta nás vede vždy správným směrem, jen jsme ji zapomněli používat. Strach bylo mé velké téma, ale naučila jsem se s ním pracovat a nahradila ho důvěra a klid. Důvěra nejen v sebe, ale i ve vyšší řád, kterému bohužel ještě mnozí nevěří. A přitom je v našich životech tak podstatný.

Na své vlastní cestě jsem nalezla mnoho zdrojů a materiálů, které mi pomohly k mé osobní vyrovnanosti a spokojenosti. O své znalosti se s vámi ráda podělím. Vytvořila jsem praktického průvodce, který se zabývá důležitými oblastmi lidského života a pomůže vám v lehkosti procházet citlivými životními tématy.

K tomuto průvodci se můžete opakovaně vracet dle vaší aktuální potřeby či situace a měl by vás podporovat a tzv. pozitivně nakopnout (zlepšit náladu, ukázat jiný úhel pohledu, popostrčit do akce, něco si zvědomit apod.) Psala jsem ho v době, kdy jsem sama toto nakopnutí potřebovala. A pak jsem si uvědomila, že když pomohl mně, tak by mohl pomoci i dalším lidem, proto jsem se rozhodla pro jeho sdílení.

l

eBook Osobní nakopávač

Co se v eBooku dozvíte a naučíte:

 • Prozkoumáte, co může být smyslem vašeho života a jak tento pojem správně a užitečně uchopit ve váš prospěch. Nahlédneme na vaše silné stránky a dary.
 • Podíváme se na to, jak je v dnešní době vnímána práce a jaký je její skutečný význam. Zjistíte, zda jste nebo nejste na správném místě. S tím souvisejí i peníze. Dozvíte se, jak k sobě přitahovat více finanční hojnosti.
 • Co je strach. Budete ho umět pojmenovat, zjistit jeho příčinu a jak s ním pracovat. Naučíte se otevřít důvěře. Důvěře v sebe, v okolí a hlavně v život.
 • Co je Ego a Intuice, kdy a jak na vás působí. Naučíte se je od sebe rozeznat a jak se podle nich řídit. Budete vědět, jak zvládat Ego.
 • Získáte zajímavé informace v souvislosti se smrtí a jak mít nad tímto citlivým tématem větší nadhled. Můžete si přečíst skutečné příběhy blízkého setkání se smrtí. Obdržíte konkrétní postup, jak projít ztrátou někoho blízkého.
 • Pokud se vám nedaří, tak zjistíte, proč tomu tak je. Najdete zde podrobné vysvětlení a opěrné body. Na závěr si můžete přečíst životní příběhy úspěšných a slavných lidí, které pro vás mají být inspirací a podporou. I oni se potýkali s obtížnými situacemi, než se stali tím, kým měli či chtěli být.
 • Na konci každé kapitoly se vědomě spojíte se svou vnitřní moudrostí.
 • Naleznete zde mnoho praktických tipů a cvičení.
Děkuji, Leo, za tento eBook, spojuje tolik podstatných věcí pro spokojený život, ale zároveň ukazuje, že v životě je normální mít i špatné chvíle a cítit se pod psa. Mě osobně se velmi dotkla část věnovaná financím a měla jsem tam veliký aha moment. Téma svých financí jsem si poslední rok velmi intenzivně zpracovávala, protože jako máma na mateřské jsem vnitřně bojovala s tím, jestli můžu jít za svým snem a dělat to, co mě baví, a zároveň se uživit a věnovat dětem.

Myslela jsem si tedy, že mám tuto stránku dobře ošetřenou, přesto ke mně přišla myšlenka, že se bojím dědictví (protože podvědomě ho mám spojeno se smrtí někoho blízkého, což nechci). Díky Tvému eBooku jsem si uvědomila, že to je nesmysl, kterému věřím, a který si musím zpracovat, protože mí blízcí se mohou rozhodnout movité věci darovat i za jejich života. A závěr patřil opravdu mistrům 🙂 Díky, díky.
Veronika HolišováEFT terapie a instruktorka pilates
www.veronikaholisova.cz
Z eBooku jsem nadšená a pozitivně naladěna do akce! Spoustu zajímavých a hlavně praktických informací! Text je velmi čtivý a nebude se vám chtít od něj odtrhávat. Zároveň jsem měla hodně “aha momentů”, díky kterým jsem se mohla posunout ve svém vývoji zase dále. V průběhu čtení se nad spoustou věcí zamyslíte a zkusíte je více aplikovat do života. Také se mi líbily životní příběhy lidí, které tam jsou uvedeny. Věřím, že vám eBook přinese další úhel pohledu na život jako mně:)
Dominika BurgetováFyzioterapeutka
www.domifit.cz

l

Něco málo o mně...

Jsem Lea Weinzetlová a dlouhou dobu mě na mé profesní cestě provází personalistika a osobní rozvoj.

Pomocí obojího pomáhám lidem zvládnout náročné situace a překážky v práci. Ukazuji jim cestu k větší pracovní spokojenosti, vnitřnímu klidu a naplnění.

Zároveň je jemně seznamuji se způsoby, jak být tvůrci vlastního života a jak najít svůj směr.

Ráda vidím, když se lidské příběhy mění k lepšímu nejen v profesní oblasti, ale i v té osobní. A velmi mě těší, že mohu být součástí těchto velkých proměn.

Zavřete si oči...

Poznáním životních principů a jejich aplikováním jste dosáhli znatelné osobní spokojenosti. Víte, jak citlivá životní témata a události správně uchopit, najít v nich smysl a využít ho ve váš prospěch. 

Své vědomí jste otevřeli tomu, že v sobě máte tvůrčí moc, se kterou můžete hodně věcí ovlivnit, a to vám umožňuje být více vyrovnaní. Znáte své silné stránky a dary a víte, jak je uplatnit pro vaši naplňující práci. Uvědomili jste si, jak si určujete svůj finanční tok.

Ve vašem životě pociťujete více lehkosti a plně jste přijali tvrzení, že ať se u vás děje cokoliv, tak jste si vědomi toho, že nic není špatně. Umíte být v klidu, protože vše má svůj význam a ve správný čas se vyjasní. Víte, jak pracovat se strachemudržet si důvěru.

Získání těchto znalostí však pro vás nebylo energeticky, časově, ani finančně náročné.

lala

Kolik eBook stojí?

Cena tohoto eBooku je 390 Kč. Je to hodně nebo málo?

 K informacím v tomto průvodci jsem se dostávala asi deset let a stálo mě to mnoho času a studování. A stále se učím. Ani samotná tvorba není snadná věc. Vydáváte ze sebe spoustu energie. Ale mě to baví, mám ráda to, co dělám. I když mě pak bolí záda a zadek ze sezení a pálí oči z monitoru. A někdy taky vůbec nespím, protože hlava chce stále skládat věty a nenechá mě spát:) No, a někdy taky nevím, jak dál.

Ale tohle vše mi za to stojí a jsem ráda za poznání, která nacházím, a mohu je sdílet. Protože se mi tu díky tomu snáze žije. Vy se nemusíte protloukat tak dlouhou a (upřímně) někdy i strastiplnou cestou. Vše, co považuji za stěžejní, jsem vám sepsala do eBooku, který má 12 991 slov na 80 stranách. Je rozdělen do 7 kapitol. Na odlehčení celého tématu jsem do něj vložila milé obrázkyhravé písmo.

Za cenu jedné vstupenky do divadla dostanete zajímavé hodnotné informace, které vám mohou dodat více spokojenosti a vyrovnanosti do života a zůstanou s vámi už navždy. S nimi také můžete být inspirací pro druhé. 

Tyto informace chci předávat dále, protože si myslím, že tu žijeme proto, abychom se zde měli dobře a život si užívali. A to i přes zkoušky, které se nám staví do cesty. Zkrátka si přeji, abychom se nám všem žilo vědoměji, spokojeněji a šťastněji. Když začneme každý u sebe, tak budeme vytvářet spokojený a vyrovnaný svět. 

Mrkněte dovnitř:

eBook je pro vás, pokud:

 • Se chcete na svůj život podívat z vyšší a širší perspektivy. Uchopit ho ve větší lehkosti a dostat se tak do většího klidu a spokojenosti.
 • Duchovní tematika vám není cizí a zajímavá vás osobní rozvoj. Jste ochotni jít za hranice vaší mysli a připustit si, že ne rozumem lze vše vyřešit.
 • Dokážete pracovat s myšlenkou, že jste více než jen fyzické tělo. Umíte si navnímat vaši Intuici a víte, že vás také ovlivňuje Ego.
 • Jste nakloněni ke změně zaběhlých a naučených vzorců myšlení a jste ochotni na sobě pracovat. Uvědomujete si, že změna a posun vyžadují čas, trpělivost a také akci.
 • Chtěli byste zjistit, zda práce, kterou děláte, je opravdu ta pravá. Přejete si mít naplňující práci a zažívat více finanční hojnosti.
 • Nejste si jistí smyslem vašeho života a cítíte se ztracení. Často máte strach, nevíte, jak s ním pracovat a důvěra vám činí potíže.
 • Míváte nebo právě teď procházíte životními těžkostmi, nerozumíte jim a potřebujete podpořit.

eBook není pro vás, pokud:

 • Svůj život vnímáte a hodnotíte hlavně racionálně. Věříte jen ve hmotný svět a nic mimo něj. Nejste ochotni vnímat i jiný úhel pohledu.
 • Nezajímá vás duchovní tematika. Nevěříte, že jste tvůrci svého života a máte malou moc něco změnit. Nevěříte, že můžete žít kvalitněji a s větší lehkostí.
 • Velkou část důvěry vkládáte do okolního světa a řídíte se převážně naučenými a zajetými společenskými definicemi. Nejste ochotni tyto definice měnit.
 • Chodit do práce jen z povinnosti a zažívat v ní tlak a nespokojenost je podle vás normální. Živit se něčím, co vás baví, mohou jen vyvolení.
 • Nemáte rádi změny a nechcete překračovat komfortní zóny. Rádi setrváváte tam, kde je to pro vás pohodlné a bezpečné. Nemáte zájem na sobě pracovat a bořit staré návyky.
 • Máte pocit, že ze zde uvedeného znáte vše a v mém eBooku už vás nemá co překvapit.

V eBooku se zabývám důležitými a častými společenskými tématy, která mnohým lidem působí starosti a stres. Najdete v něm doporučení, jak tato témata uchopit a snadněji je zvládat. Buďte se sebou trpěliví, protože něco vám půjde hned a něco bude vyžadovat čas. A k něčemu nebudete přístupní vůbec, nevadí to a je to v pořádku. A je to také o tom, že se někdy vydáte do nepohodlí a neznáma, což nemusí bý příjemné. Záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte a otevřete se celému procesu poznání a učení. 

EBook je napsaný čtivou a dobře srozumitelnou formou. Obsahuje velmi prospěšné informace a určitě bude pro plno lidí přínosem. I já, ačkoliv se zabývám podobnými věcmi a tudíž tam pro mě byly známé informace, jsem si některé věci zvědomila či připomněla. Protože často plno věcí sice víme, ale občas si je potřebujeme připomenout.

EBook přináší návod, jak si poradit v různých situacích, které nám život přináší, aniž bychom se hroutili nebo museli brát nějaké prášky. Navíc jsou k němu dva bonusy, díky kterým máte v případě potřeby důležité informace ihned po ruce. Vše je hezké, inspirující a přehledné. Je moc fajn, že člověk může získat takového pomocníka k procházce životem, zvlášť v dnešní náročné době.
Jitka SlámkováPrůvodkyně osobním rozvojem

L

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14 denní garanci vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.

Pokud se rozhodnete, že to není to, co jste si představovali, a eBook vám nic nepřinesl, bez otázek vám peníze vrátím v plné výši.

Stačí, když mi napíšete do 14 dnů od zakoupení. Budu však ráda, pokud mi uvedete i důvod vaší nespokojenosti. Je to pro mě zpětná vazba pro mou další a lepší práci.

l

A to ještě není konec!

K eBooku dostanete NĚCO NAVÍC🙂

Chtěla bych, aby vám byl eBook užitečný co nejvíce v praktickém životě a abyste měli dostatečnou podporu a motivaci. Proto jsem vytvořila dva bonusy, které vám s tím více pomohou.

AFIRMÁČEK

Obsahuje povzbuzující a uklidňující afirmace. Mají vás podpořit v oblastech, které se týkají témat v eBooku. Afirmace mají velkou sílu. Využíváte díky nim svou vlastní tvůrčí moc a přebíráte odpovědnost za svůj život. Pomohou vám nahradit negativní myšlení podporujícími slovy a poté laskavými myšlenkami.

MOTIVÁČEK

Obsahuje inspirativní motivační citáty. Mají vás namotivovat v oblastech, které  souvisejí s tématy v eBooku. Citáty mají uklidňující účinek. Díky nim získáte ujištění, že projdete vším. Dokážou vám předat moudrost a zkušenosti druhých jemným a rezonujícím způsobem. Pocítíte úlevu a s jejich pomocí můžete přečkat i opravdu nelehká životní období.

Tyto dva bonusy obsahují 30 podporujících afirmací a 30 motivačních citátů a jejich hodnota je 290 Kč.

 

VY je k eBooku získáte ZDARMA 🙂

lala

Co dále říkají čtenáři:

Nakopávač je skutečně nakopávač! Je to velice obsáhlý motivující e-book, který jde do hloubky. Dokáže vás nasměrovat tím pravým směrem a vyjasnit si v sobě své priority a to, kam skutečně chcete "jít". A to jak po stránce pracovní, tak i v osobní rovině.

Moc oceňuji praktická cvičení ke každé kapitole, afirmace a motivace z bonusů. Nakopávač můžu vřele doporučit všem, kteří se cítí býti v pasti, nebaví je jejich práce a cítí se vyhoření ať pracovně, tak i osobně. Moc děkuji za vyjasnění mé další cesty 🙏🏻, ráda se k e-booku vracím, protože pokaždé objevím něco nového. Andrea
Andrea ŠoltisováNEsladké těhotenství
www.andrea.soltis.cz
Jako průvodkyně sebelásky doporučuji tento Nakopávač pro všechny, kteří hledají cestu ke svému nitru a k harmonii. Je spoustu věcí, které se musíme odnaučit a naučit dělat jinak. Leonka krásně popisuje, jak na sobě pracovat v běžném životě a v různých oblastech. Měla jsem při čtení husí kůži, jak moc se mnou její slova rezonovala. A při své cestě jsem také poznala tyto pravdy.
Marky Ariella DvojplamenKoučka

l

Pokud je s vámi eBook v souladu...

 Jestliže vnímáte, že s vámi eBook Osobní nakopávač SOUZNÍ, můžete si ho objednat právě teď a získat tak praktického průvodce na cestu za spokojenějším a vyrovnanějším životem.

Je to eBook, který vám může přinést mnoho OSOBNÍHO UVĚDOMĚNÍ a zajímavá poznání o principech fungování života.

Klikněte na tlačítko Koupit tento eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte prosím kartou nebo bankovním převodem. Váš eBook obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

 

Pokud máte k eBooku jakýkoliv dotaz, napište mi na email: lea@leonaweinzetlova.cz.
Lea Weinzetlová