Nevíte, jak si poradit se svými kolegy?

 

Chtěli byste umět rozeznat, s jakými typy kolegů pracujete?

 

Hledáte správné způsoby, jak s nimi lépe vycházet a jednat?

 

Vím, jak se cítíte. I já jsem měla období, kdy jsem si moc nevěděla rady se svými kolegy. Neuměla jsem rozeznat, s kým mám tu čest a někdy jsem vůbec nevěděla, jak reagovat. Hledala jsem různé způsoby, jak na ně. Bývala jsem z toho často vyčerpaná a nejistá

Ale nakonec jsem si s nimi poradila a VY může také. Povím vám JAK.

Teď už vím, co funguje. Nepřepadá mě nejistota a jsem klidná. Umím si určit, s jakým typem člověka mám co dočinění a jak s ním správně jednat. Dokážu si vztahy kolem sebe vyladit na harmonickou úroveň.

Své pracovní prostředí a vztahy si vytváříme více, než si uvědomujeme. Proto vám ukážu zajímavou metodu, kterou můžete mnohé ovlivnit.

Našla jsem vhodné způsoby a strategie, které VÁM chci také PŘEDAT, abyste vše lépe zvládli a cítili se dobře. Proto jsem vytvořila a vyladila eBook, ve kterém vám pomohu k lepším a fungujícím vztahům s vašimi kolegy.

l

eBook 13 Typů kolegů aneb jak v práci vyjít s kýmkoliv

 • Zjistíte, jak můžete snadněji vycházet a jednat se svými kolegy.
 • Naučíte se rozeznat, s jakými typy kolegů pracujete.
 • Dostanete funkční strategie, jak si s nimi poradit.
 • Naleznete zde praktické tipy a doporučení.
 • Celý eBook doplňují podporující afirmace pro úspěch a pracovní spokojenost.
Tento příjemně čtivý eBook doporučuji všem, kdo pracuje v jakémkoli vícečlenném kolektivu. Pomůže Vám rozškatulkovat jednotlivé typy chování kolegů, konstruktivně Vás navede, jak takové typy rozeznat, na co si dát pozor a jak s takovými lidmi vyjít.

Třešničkou na dortu je dávka afirmací nejen pro úspěch, ale i pro pracovní spokojenost. Myslím, že Leoniny postřehy o jednotlivcích se vlastně dají využít pro jakýkoli vztah, nejen pro ten pracovní 🙂
Jana VlasatáAsistentka finančního poradce

l

Kdo je Lea?

Jsem člověk, kterého již dlouhou dobu na profesní cestě provází personalistika a osobní rozvoj.

Pomocí obojího pomáhám lidem zvládnout náročné situace a překážky v práci. Ukazuji jim cestu k větší pracovní spokojenosti, vnitřnímu klidu a naplnění.

Zároveň je jemně seznamuji se způsoby, jak být tvůrci vlastního života a jak najít svůj směr.

Ráda vidím, když se lidské příběhy mění k lepšímu nejen v profesní oblasti, ale i v té osobní. A velmi mě těší, že mohu být součástí těchto velkých proměn.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte:

 • 13 TYPŮ KOLEGŮ A JAK NA NĚ
  Poznáte základní charakteristiky nejčastějších typů osobností, které v pracovním prostředí můžete potkat. Obdržíte funkční strategie, jak si s nimi poradit.
 • OBECNÉ ZÁSADY JAK VYJÍT S KÝMKOLIV
  Poznáte čtyři základní zásady, které vám pomohou při jednání s lidmi. Zjistíte, proč zavděčovat se všem vám není ku prospěchu. Dozvíte se, jak se ozvat, když dojde ke konfliktu na pracovišti. A také jak si vymezit své osobní hranice. Naučíte se, jak najít společnou řeč u kolegů, které nemáte v oblibě.

Navnímejte si ten bezva pocit...

Máte jednat se svými kolegy a vy jste sebevědomí, klidní a víte, jak máte reagovat. Dokážete si stát za svým názorem a jste vyrovnaní. Nenecháte sebou manipulovat a kolegové vás nerozhodí.

Právě naopak, vaši spolupracovníci k vám mají respekt. Umíte si nastavit své zdravé osobní hranice, dokážete rozeznat typy kolegů a víte, jak na ně.

S kolegy to bývá někdy komplikované, ale vy znáte strategie, které fungují. Víte, jak s nimi správně jednat a dobře vycházet. Zároveň jste se vyhnuli hledání spousty materiálů a dalších zdrojů, a tím pro sebe ušetřili mnoho času, peněz a energie.

Kolik eBook stojí?

Cena tohoto eBooku je symbolických 150 Kč a to proto, aby vám byl snadno dostupný a mohli jste informace z něj co nejvíce a nejrychleji využít.

EBook obsahuje 53 stran a je rozdělen na 2 stěžejní kapitoly, ve kterých najdete kromě teorie i praktické tipy a doporučení. Celý eBook doplňují nápadité obrázky z pracovního prostředí a podporující afirmace.

Trvalo mi to dlouhou dobu, než jsem vytvořila tento eBook. Stálo mě to hodně studování, tvoření a energie. Ale teď už mám strategie, které fungují.

Vy už nemusíte ztrácet čas hledáním správných způsobů, protože já už je pro vás mám. Vaše cesta tak může být několikanásobně kratší a jednodušší.

Tyto informace chci předávat dále, protože věřím, že se učíme proto, abychom své znalosti a zkušenosti sdíleli. Vzájemně si tak pomáhali a podporovali se.

Věřím také, že HODNOTA toho, že si budete UMĚT PORADIT SE SVÝMI KOLEGY a být v práci v KLIDU, je pro vás mnohem CENNĚJŠÍ.

 

Mrkněte dovnitř:

Možná váháte...

 • OPRAVDU SI BUDU UMĚT PORADIT S KÝMKOLIV?
  Takovou jistotu vám bohužel dát nemohu. Každý jste jiný a máte odlišné zkušenosti. Nacházíte se v různých fázích života a každý jste více či méně otevřený ke změnám a procesu učení. A je to tak v pořádku. Není ve vaší moci změnit povahu a chování lidí ve vašem okolí, avšak se správnou taktikou a šikovnou komunikací můžete hodně ovlivnit. Jde tu o vaši vnitřní práci se sebou.
 • NENAJDU TYTO INFORMACE NĚKDE JINDE A ZDARMA?
  Některé možná ano. Ale jen v tomto eBooku je máte na jednom místě a ušetříte si tak desítky hodin prohledáváním internetu nebo knihovny, které byste mohli věnovat něčemu zábavnějšímu. Navíc, jsou v něm mé osobní zkušenosti zažité v praxi a ty jinde nenajdete😊 Stejně tak mé podporující afirmace😊

V eBooku najdete praktické návody a řešení na nejčastější chování kolegů. Vše doplňuji o své osobní zkušenosti a funkční tipy přímo z praxe. Je ale jen na vás, zda se budete chtít učit a někdy také překračovat komfortní zóny.

L

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14 denní garanci vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.

Pokud se rozhodnete, že to není to, co jste si představovali, a eBook vám nic nepřinesl, bez otázek vám peníze vrátím v plné výši.

Stačí, když mi napíšete do 14 dnů od zakoupení. Budu však ráda, pokud mi uvedete i důvod vaší nespokojenosti. Je to pro mě zpětná vazba pro mou další a lepší práci.

l

K eBooku mám pro vás BONUS 🙂

Mým záměrem je, aby vám byl eBook užitečný nejen v praktickém životě, ale také abyste si uvědomili svou tvůrčí moc. Svůj pracovní život (nejen) si utváříte více, než si myslíte. Proto jsem vytvořila podporující afirmace, které vám s tvořením lepšího pracovního prostředí pomohou. 

 

 

Afirmace mají velkou sílu. Využíváte díky nim svou vlastní tvůrčí moc a přebíráte odpovědnost za svůj život. Pomohou vám nahradit negativní myšlení podporujícími slovy a následně laskavými myšlenkami.

Afirmace se později stávají skutečnou realitou či vám ukážou a otevřou novou cestu. Můžete se také inspirovat a vytvářet si své vlastní prospěšné afirmace.

 

 

 

lala

Co ještě říkají čtenáři?

Lea pěkně a především srozumitelně popisuje ve svém eBooku veškeré druhy vztahů s kolegy na pracovištích s jemností a citem, který je pro vnímavější lidi velmi podstatný. Já osobně jsem se nad tím takto nikdy nezamýšlel, přesto po přečtení vím, že tyto principy vzájemných vztahů na pracovišti, budu již od teď vnímat přece jenom jinak.

Opravdu kdokoliv podle uvedených doporučení s určitou hravostí může hledat a objevovat různorodou typologii vztahů přímo na svém pracovišti, a prožít tak v tomto poznání klidně i úžasné dobrodružství. Vždyť co je v práci nejdůležitější, než mít zdravé pracovní vztahy a vycházet, jak se svými kolegy, tak i šéfy. A afirmace na konci, to vše skvěle doplňují. Přeji spousty dalších takových námětů a počinů! 😉
Milan AdamecUltramaratonec
Tento eBook se zabývá vztahy na pracovištích, tedy vcelku neustále aktuálním tématem. Je velmi zajímavým pojednáním o jednotlivých druzích pracovníků a dobrým návodem, jak na ně. Myslím si, že může mnoha lidem pomoci se zorientovat ve vztazích na pracovišti a zvládat je s grácií. Dobře se čte, protože je napsaný čtivou formou. Navíc si čtenář může vybrat plno afirmací, díky nimž se mu může dařit v životě lépe.
Jitka SlámkováPrůvodkyně osobním rozvojem

l

Věřím, že už víte...

 Pokud s vámi eBook 13 Typů kolegů aneb jak v práci vyjít s kýmkoliv SPLYNUL, tak je pro vás k dispozici právě teď. Získáte praktického pomocníka na cestu za lepšími a fungujícími pracovními vztahy.

A CO VÍC...

Díky podporujícím afirmacím, si můžete ihned začít vytvářet svou vlastní harmonickou realitu nejen v práci, ale i v osobním životě. A to je skvělé, ne? 😉

 

Klikněte na tlačítko Koupit tento eBook a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte prosím kartou nebo bankovním převodem. Váš eBook obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

 

Pokud máte k eBooku jakýkoliv dotaz, napište mi na email: lea@leonaweinzetlova.cz.
Lea Weinzetlová