eBook ZDARMA

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

a

VYSNĚNÁ PRÁCE

Přejete si k sobě přitahovat to, o čem sníte?

V tomto eBooku se dozvíte, jak jsem pomocí  zákona přitažlivosti našla práci podle svých představ, aneb jak celý proces funguje.

I vy můžete získat, po čem toužíte a povím vám, jak na to.

Poznáte fungující a mocný zákon vesmíru, který u vás působí neustále a všude. Díky němu se stáváte tvůrci vlastního života. Tvoříte chtěné i nechtěné.

V bonusech si otestujete, zda myslíte pozitivně či negativně a jaký postoj máte k úspěchu. Zjistíte tak, na co se zaměřujete a co si k sobě přitahujete.

Inspirujte se mým příběhem a udělejte první kroky k tomu, co si přejete 🙂

Tento eBook už má u sebe téměř 500 lidiček.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Zákon přitažlivosti a vysněná práce je krásný eBook. Zajímavě napsáno, prakticky, přívětivě ke čtenáři - fakt nádhera.
Martina ČepováJóga a ájurvéda
www.martinace.webnode.cz
Právě jsem dočetla tento eBook. Je skvěle laděný a jsou v něm zajímavé informace a návody jak si najít cestu k větší osobní i profesní spokojenosti. Metodu, kterou zde Leona uvádí, je funkční a pomohla už mnoha lidem! Doporučuji každému, kdo si chce změnit osobní nastavení a čas strávený v práci si tak lépe užít 🙂
Andrea Marešováwww.andreamaresova.cz
Tento eBook vám pomůže pochopit princip zákona přitažlivosti a zjistit, že si svůj profesní život utváříte více, než si myslíte. Postupy, které v něm Lea uvádí, vám pomohou získat, po čem toužíte, a to nejen v pracovní oblasti. Doporučil bych ho všem, kteří chtějí najít cestu k většímu osobnímu naplnění a spokojenosti v práci.
Lukáš SrbeckýKouč a terapeut
Tento eBook přináší srozumitelný návod, jak získat to, po čem toužíte v profesním nebo osobním životě. Rozhodně stojí za přečtení a aplikování v praxi! 🙂
Martina ŽiškováManažerka
Ahoj Leo, včera jsem si přečetla Tvůj eBook a moc mne nakopl, zrovna hledám po rodičovské práci...a po Tvém postupu jsem odhodila strachy a napsala si seznam, jaké má být mé zaměstnání, dokonce jsem podobně zkrácený seznam napsala na LinkedIn k tomu, že jsem otevřená novým pozicím. A teď už se budu jen těšit, jak to funguje. Moc Ti za ten eBook děkuji, úplně mi spadl z nebes do klína ve správnou dobu.
Zuzka Berková Maminka po rodičovské a autorka projektu Domov podle Feng Shui
www.zuzanaberkova.cz
Děkuji za eBook. Bylo to něco, co jsem potřebovala číst. I když jsem na mateřské, malá má 4 měsíce, tak řeším svůj návrat do práce, resp. vlastní podnikání. Bohužel, jak mám teď čas se tomu věnovat intenzivně, tak zjišťuji, jak jsem negativně naladěná. Jak na všem kolem toho lpím a nepřináší mi to radost. Pracuji na tom a Váš eBook je jedním z mých pomocníků a určitě se k němu budu vracet. Děkuji a přeji hodně štěstí.
Lenka MarkovičováMaminka na mateřské